2010 yılında kurulan İZBUL, DETECTAMET ve MENIKINI firmalarının Türkiye Temsilciliğini yürütmekte ve ülkemiz Gıda Sektörüne hizmet vermektedir.

İngiliz DETECTAMET firmasının Türkiye Distribütörlüğünü yürüten İZBUL, “Metal Gibi Algılanabilir Plastik Ürünler “ ‘i ile ülkemizde gıda ve ürün güvenliği kavramlarının geliştirilmesi ve yürütülmesi konularında çalışmaktadır. Firmamız, patentli metal gibi algılanabilir yapıda polimerden imal edilen hijyen, üretim gereçleri, kırtasiye, iş güvenliği ve mühendislik gruplarında ciddi ürün çeşitliliği ve stok seviyesi ile sektörün en önemli tedarikçisi konumundadır.

İZBUL, Türkiye Temsilciliğini yürütmekte olduğu İtalyan MENIKINI firmasının geliştirmiş olduğu "Kuru Buharlı Endüstriyel Temizlik ve Sanitasyon Sistemleri" ni ülkemiz üretim sektörünün kullanımına sunmuş, bu ekonomik ve çevreci ekipmanlar ile bu alandaki önemli bir ihtiyacı gidermiştir.

İlk beş yılında İstanbul'da faaliyet gösteren İZBUL, Mart 2015 tarihinden itibaren İzmir merkezli olarak ticari faaliyetlarini sürdürmektedir.

Dumlupınar Mahallesi, 83 Sokak, No.32/A, (35400) Buca - İZMİR / TÜRKİYE
Tel:+90.232.442 4041/42   Faks:+90.232.442 4042
Bilgi Almak için : bilgi@iz-bul.com